طراحی دكوراسیون داخلی

نویسنده :بهینه ساز
تاریخ:سه شنبه 4 دی 1397-10:46 ق.ظ


دكوراسیون,طراحی دكوراسیون داخلی,طراحی داخلی,دكوراسیون داخلی,طراحی نما,طراحی اداری

دكوراسیون داخلی

خطر كنید كه مو فقیت پشت دیواره ی ترس است." این جمله ای است كه هر

طراح خلاق و موفقی باید به آن معتقد باشد. زمانی كه طراحی دكورراسیون

داخلی یك خانه شروع می شود خیلی وقت ها خارج شدن از چهارچوب های تكراری و تست شده كاری پر خطر به نظر می رسد زیرا نتیجه آن ممكن است در نهایت چندان هم خوب تمام نشود ولی درعین حال تنها زمانیكه كه طراح از یك اثر هنری برجسته یا الگویی متفاوت در طراحی دكوراسیون خود بهره گیرد می تواند با یك حركت جسورانه تصویر یا حال و هوایی جذاب وفوق العاده خلق كند.


طراحی دكور نشیمن

اگر به سابقۀ طراحی كابینت آشپزخانه در طول سالها نگاهی بیاندازید ، مدل های

فوق العاده ای خواهید دید.امروزه كابینت ها هزاران سبك و مدل دارند ،در اینجا

به چند نكته برای انتخاب كابینت مناسب برای آشپرخانه تان اشاره می كنیم. در این مقاله می توانید با اطلاعات كلی در مورد طراحی كابینت آشپزخانه نیز آشنا شوید.


دكوراسیون منزل

دكوراسیون منزل

اصول اولیه:

با وجود صدها و هزاران مدل ، انتخاب كابینت می تواند گیج كننده باشد. فرم

اصلی همۀ كابینت ها یكی است : یك جعبه ، كه یا بر روی زمین و یا بر روی دیوار

نصب می شود – با این تفاوت كه ظاهر آن با یك جعبه معمولی زمین تا آسمان فرق دارد ، بسته به اینكه آیا یك كابینت كوچك و ساده دیواری ارزان قیمت است ، یا یك مجموعه كامل گران قیمت تر.


دكوراسیون مسكونی
طراحی كابینت

طرح كابینتهای آشپزخانه به دو نوع اصلی تقسیم شوند : كابینت قاب دار ، كه

استاندارد ایالات متحده است ؛ و كابینت بدون قاب ، كه چند وقتی است در اروپا

خیلی محبوب شده است. هر دو نوع ، شامل یك جعبه هستند كه از انواع تخته های چوب مانند تخته سه لا، تخته خرده ، MDF، ملامین و غیره ساخته شده اند. كابینت های با كیفیت و گران معمولا از تخته سه لای ضخیم تر ساخته شده اند ،در مقایسه با كامپوزیت كه ارزان قیمت است.


طراحی كابینت
طراحی دكور منزل

كشوها ، درها و دستگیره ها:

كشوها و درها ، به این جعبه های ساده شكل و رنگ می دهند و همچنین به

كارایی كابینت می افزایند. در كابینت های با كیفیت و گران ، ساختار كشو ها dovetail و ساختار درها طرح دار است. انواع مختلف دستگیره ها نیز می تواند كیفیت كابینت ها را بالا ببرد. لولاهای پنهان و كشوهای با پیستون هایی كه خود شان بسته می شوند ، درحال حاضر بیشتر طرفدار دارند.


طراحی كابینت آشپزخانه

انتخاب كابینت:

بهترین كار در انتخاب كابینت ، مطابقت دادن رنگ آن با سبك خانه است. كابینت

های ساده ، سفید و تخت برای آشپزخانه های سبك روستایی مناسب اند. در عین حال ، برای یك خانه مدرن تر ، یك كابینت گیلاسی با در مات شیشه ای برای كابینت های دیواری و در طرح دار برای كابینت های زمینی ، انتخاب خوبی است. انتخاب رنگ مناسب نیز می تواند زیبایی هایی كاشی و یا سنگ كاری های آشپزخانه را دو چندان كند.


طراحی كابینت

از آنجا كه كابینت عملا"بیشتر بودجۀ شما برای بازسازی آشپزخانه به خود

اختصاص می دهد ، برای اینكار وقت بگذارید و عاقلانه انتخاب كنید. و این احتمال را در نظر بگیرید كه ممكن است سال ها از این كابینت ها استفاده كنید.

دكوراسیون داخلی اداری

اگر هر روز هفته كار كردن برایتان كسل كننده شده ، شاید زمان آن رسیده

كه دستی به سر و روی محیط كاری خود بكشید. اما قبل از اینكه بخواهید رنگ

كاری و تغییر دكوراسیون را شروع كنید ، باید به دقت فكر كنید كه می خواهید فضا را چطور طراحی كنید ، و اینكه آیا این طراحی با فرهنگ و محیط شركت تان همخوانی دارد یا نه. كارشناسان طراحی همیشه بر این عقیده بوده اند كه هماهنگی طراحی دفتر كار با فرهنگ محیط كار ، می تواند بهره وری را بهبود دهد.

دكوراسیون داخلی

بررسی های اخیر نشان داده است كه نزدیك به ۹۰ درصد از افراد در سراسر جهان از محیط كار خود راضی نیستند ، و مهم ترین دلیل آن هم نداشتن حریم خصوصی در محیط كار است. به گفتۀ مگ اونیل (Meg O’Neil) ، طراح ارشد و توسعه برنامه های كاربردی پیشرفته و بازاریابی در استیل كیس ، دفتر های كار باز و پارتیشنی ، برای تسهیل همكاری و شفافیت خیلی خوب هستند ، اما حفظ حریم خصوصی و تمركز را برای كارمندان امروزی به یك چالش واقعی تبدیل كرده اند.

دكور لابی
طراحی دكور لابی
طراحی دكوراسیون داخلی

یكی از بزرگترین مزایای یك فضای كاری خوب – كه حریم خصوصی در محیط كار را

فراهم می كند – افزایش تعامل و بهره وری در میان افراد است. از میان ۱۱ درصدی

كه در نظرسنجی ، از محیط كار خود راضی بودند ، اكثریت (۸۸ درصد یا بیشتر) آنها گفتند كه محل كار شان به آنها این امكان را می دهد كه به راحتی تمركز كنند ، بدون مزاحمت كار تیمی انجام دهند ، محل كار خود را بر اساس وظایف خود انتخاب كنند ، و به شركت و فرهنگ آن احساس تعلق داشته باشند. واقعیت این است كه هدف همه ما از كار كردن در كنار هم یكی است ، بنابراین فضای كاری واقعا مهم است. اكثر مردم بیشتر وقتشان را در محیط كار می گذرانند. اگر در یك فضای كسل كننده كار كنید ، چه چیزی الهام بخش تان خواهد شد؟


دكور اداری

فرهنگ فقط محدود به تزئینات محیط كار نیست بلكه مهم تر از آن ، تأثیری است

كه یك شركت بر روی كاركنان خود می گذارد “هر اتفاقی كه در سازمان ها می افتد

، چه خوب چه بد ، را باید به فرهنگ نسبت داد. كیفیت طراحی دكوراسیون اداری باعث می شوند كارمندان با یك دیگر و با مشتریان با اعتماد ، احترام و عزت رفتار كنند.فرهنگ همچنین می توانید روح تعامل تعاونی و كار گروهی را به شركت بدمد ، و موجب افزایش كیفیت و بهره وری خدمات رسانی شود. و یا برعكس ، می تواند كاركنان را خسته و نا امید كنید به طوری كه وظایفشان را از فقط به صورت روتین و با بی علاقگی انجام دهند.”


دكوراسیون اداری

دكوراسیون داخلی مغازه

این بسیار مهم است كه شما برای طراحی داخلی مغازه خود حتما از یك گروه

متخصص در این زمینه استفاده نمایید . چرا كه یك طرح و دیزاین حرفه ای و حساب شده دقیقا می تواند تاثیر مستقیمی روی میزان فروش ما بگذارد و از همین رو شاید اولین قدم در جذب مشتری به سمت مغازه شما داشتن یك طرح و دیزاین خاص است .امروزه در سراسر جهان از طراحی داخلی به عنوان یك علم و هنر و صنعت یاد می شود و در واقع یك طراح هم باید دارای علم مخصوص به این كار باشد و هم دارای زاویه دید هنری نسبت به كار.در كنار این دو موضوع باید بتواند از پیشرفته ترین تكنولوژی های روز دنیا و مواد اولیه آن در ساخت طرح مورد نظر شما نیز استفاده لازم را ببرد.


دكور بوتیك

دكور بوتیك

باید بدانید كه در واقع ویترین مغازه شما رابطی بین مغازه و محیط بیرون بوده و

هر چقدر كه این رابط بتواند ارتباطی قوی تر با مخاطبان بیرون برقرار نماید قطعا

در میزان فروش شما نیز تاثیر گذار تر خواهد بود.در واقع طراحی ویترین مغازه می تواند هم عملكرد مثبت و هم عملكرد منفی بروی كسب و كار شما داشته باشد و باید در طراحی و نوع دكوراسیونی كه قرار است برای آن به كار ببرید نهایت دقت را به عمل آورید.مواردی همچون رنگ بندی ویترین و نور پردازی ان از جمله مهمترین بخش های ایجاد یك ویترین به شمار می روند كه باید دقت لازم را به انها داشته باشید.

دكوراسیون فروشگاه

دكور فروشگاه

هر دكوری قابلیت زیبا شدن را دارد به شرطی كه در ان طبق اصول و قواعد كار شود.

در دكوراسیون داخلی ویترین مغازه چنانچه از یك سازمان بندی صحیح استفاده

شود می تواند برای مخاطبان جالب و حس كنجكاوی انها را برانگیزد و این به شما كمك می كند تا مشتریان بیشتری را به سمت كسب و كار خود بكشانید.در میان انواع و اقسام ویترین ها و دكوراسیون های مختلف كه مشتریان در طی روز از كنار ان می گذرند این كار بسیار مشكلی است كه ویترین شما بتواند برای آنها جلب توجه نماید و این تنها از پس گروهی حرفه ای و مجرب بر خواهد امد.


طراحی دكور مغازه

برای اینكه طراحی دكوراسیون داخلی برای مغازه بتواند به بهترین شكل انجام

شود ابتدا باید موضوع فعالیتی كه قرار است در ان محیط انجام شود مشخص

گردد و سپس باید بررسی كرد كه قشری كه قرار است به ان مكان مراجعه كنند آقا هستند و یا خانم و یا به صورت عموم یا از هر دو دسته می باشند. طبقه اجتماعی مراجعه كننده گان نیز به صورت عمومی باید مورد بررسی قرار بگیرد .در واقع باید دید كه مغازه ای كه قرار است كار طراحی در ان صورت پذیرد در كدام یك از مناطق شهر قرار گرفته است.با در نظر گرفتن این نكات می توان به هدف نهایی نزدیك شد و در نهایت طرحی زیبا تر و منحصر به فرد تر را خلق كرد.

دكور مغازه

طراحی دكور مغازه

در طراحی داخلی مغازه باید دقت لازم به عمل آید تا انجا كه می شود فضای

موجود بهینه سازی شده و از تمامی قسمت ها به خوبی استفاده شود.باید طرح

آنقدر جذاب و گیرا باشد تا بتواند روحی تازه به فضای مورد نظرتان القا كرده و هر بازدید كننده ای را بتواند به خود جلب نماید.در واقع در یك جمله آكادمیك می گویند هدف اصلی از طراحی ایجاد فضای مناسب روانی و همچنین بهبود در عملكرد فیزیكی می باشد. پس با سر مشق قرار دادن این شعار می توان به اهداف خوبی در این زمینه دست یافت.

دكوراسیون داخلی

در طراحی داخلی آن هم برا یك مغازه شاید ریزه كاری هایی كه برای طراحی منازل

داشتیم را نداشته باشیم اما خوب قطعا مسائل مربوط به خودش را داریم.باید

بدانید كه در یك محیط تجاری مانند مغازه به دلیل طیف مراجعه كنند گان بسیار

وسیع است و ممكن است از هر سلیقه و هر طبقه اجتماعی به انجا مراجعه شود

پس باید در نوع طرحی كه استفاده می شود دقت لازم را به عمل اورد تا در نهایت

موجب رضایت عمومی مراجعه كنندگان قرار گیرد. در یك منزل چون قرار است فقط طرح به تایید صاحب و مالك ملك برسد كار زیاد دشوار نیست اما اینجاست كه یك طراح حرفه ای باید خودش را به كارفرمایش ثابت كند و با ارائه طرحی خاص و بی نظیر رضایت خاطر عمومی بازدید كنندگان را به همراه داشته باشد.دكوراسیون مغازه می تواند مهمترین عامل موفقیت شما در امر فروش باشد.

طراحی مغازهداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic